Paslaugos

Verslo konsultacijos

Kokie klausimai Tau kyla?

Norėtum kurti verslą, bet nežinai nuo ko pradėti?

Padedu išsigryninti verslo idėją ir vertybes. Užduodu daug klausimų, kad kartu galėtume sukurti verslo planą. Supažindinu su verslo aplinka.

Galvoji kokia verslo forma Tau būtų tinkamiausia?

Padedu nuspręsti dėl verslo formos pasirinkimo. Pateikiu informaciją, kurios dėka priimi geriausią sau sprendimą.

Nori sužinoti kaip administruoti savo veiklą efektyviai?

Kad administruotum verslą kuo lengviau, paaiškinu įstatymus ir teisės aktus paprastai. Rekomenduoju konkrečius įrankius, kurie padeda taupyti laiką ir suteikia aktualią informaciją. Dalinuosi verslo paslaugų kontaktais.

Domina verslo finansavimo galimybės?

Sužinosi, kokia fondų įvairovė egzistuoja, pasirinksi savo veiklą, tikslus ir įsipareigojimus atitinkantį pasiūlymą. Pasiruoši namų darbus, kad gautum finansavimą.

Patirtis su jaunais verslais

Ekonomika yra mokslas apie mano gyvenimą. Arba mano gyvenimas yra ekonomikos dėsningumų dalis. Aš tuo gyvenu.

Pradėjau su Lietuvos Junior Achievement komanda, teko vadovauti įvairioms programoms, iš patirties gimė lektorystė. Pravedžiau šimtus valandų grupinių užsiėmimų, dešimtis individualių konsultacijų verslo tematika ir natūraliai tapau verslo konsultante.

Įkūrus viešąją įstaigą, o vėliau ir bendradarbystės erdvę, atsirado komanda. Kažkada pradėję savo verslą ar savarankišką veiklą su mūsų konsultacijomis, šiandien patys yra mentoriai. Ir taip auga ir stiprėja verslo bendruomenė. Augu kartu su jais, kiekvienas jų klausimas man yra poreikis atšviežinti žinias, domėtis verslo aplinkos aktualijomis. Kur bebūčiau, ką beklausyčiau ar beskaityčiau, mano ausis ir akis pirmiausiai pagauna ekonomikos aktualijas ir verslo žinutes.

Vertinu organiškumą, nuoseklumą ir pokyčius.

Kaip užsisakyti konsultaciją?

Susitikime pažintiniame pokalbyje

Susitarkime dėl nemokamo pažintinio pokalbio. Pokalbis gali vykti tiek gyvai, tiek virtualiai. Parašyk man ir susitarsime dėl tinkamiausio laiko.

Susiplanuokime verslo konsultaciją

Konsultacijai pasirengiu pagal Tavo pateiktus klausimus ir daugiau. Surenku reikalingą informaciją, kuria pasidalinu konsultacijos metu.

Pasirengiame konkrečius ir įgyvendinamus žingsnius

Su didesniu pasitikėjimu žinai kokie žingsniai turi būti įgyvendinti link Tavo siekiamų tikslų. Džiaugiuosi matydama realius pokyčius!

Atsiliepimai

„Pirmi žingsniai visada būna nedrąsūs. Esu labai dėkinga Ramutei ir visai verslumo erdvės bendruomenei. Į šią erdvę visi ateina su kažkokiomis idėjomis ir galbūt patiria tą patį kaip ir aš – baimę, netvarumą… ir išdrįst daryt, man labai padėjo ši bendruomenė.“

LINA, MOLIO DIRBTUVĖS

„Gavau daug informacijos, kai ką žinojau, kai ko - ne. Bet svarbiausiai, kad viskas taip susidėliojo į vietas ir tapo labai aišku. Įkūriau viešąją įstaigą.“

FAUSTA, VšĮ CORPUS FLUXUS ĮKŪRĖJA, TRENERĖ

„Ramutės konsultacijos visada suteikia daug aiškumo. Mokesčiai, verslo administravimas ir netgi strateginiai klausimai nebekelia rūpesčių.“

AGNĖ AUŠRĖ, WWW.AUSRE.LT

Parašyk mums!